Jdi na obsah Jdi na menu
 


VIKY

* 16.12. 1995

Jako malá jsem si hrála se svým bráškou v pokojíčku, když vtom přiťapkalo malé hnědé stvoření, které nás okamžitě oblízalo, a za ním v pozadí rodiče, jestli si ho chceme nechat....A tak začal náš první život se psem!

Viky u nás šťastně vyrůstala, každý den jsme přišli domů a museli uklízet rozcupované pantofle a rozrytou zahradu od děr, ale večer ulehla a usnula na klíně kohokoliv z celé rodiny. Jezdili jsme na kole docela dálky a ona s přehledem běžela vedle nás, jezdila a stále jezdí na vodu (mimochodem sjela už Ohři, Berounku, Otavu), prohlídla i nějaké ty památky, každý rok jezdí pravidelně na dušičky na Moravu, a kdekoliv se konala nějaká rodinná oslava, Viky nesměla chybět. Jejím hlavním koníčkem je jak jinak než hrabání, už ale né na zahradě, ale jakmile se otevřou vrátka, je pryč a nalezneme ji nejlépe někde ve vysoké trávě s hlavou zabořenou do země a vyštěkávající ty potvory ven :-)

Viky je zlatíčko. Blbli jsme s ní a oblékali ji do různých oblečků a ona nás za to milovala a stále miluje, je velice oddaná a celou naši rodinu řádně vychovala... k lásce...

Obrazek

 

Zakrslý králík - Krulíček

Obrazek

Krulíček je obyčejný zakrslý králíček ze zverimexu, dělá společnost morčínám a není to přerostlý králík, jak bývá ze zverimexu běžné, ale je opravdu zakrslý :-)

Narodil se někdy v květnu 2008

 

  Morčína

Obrazek

Morčína je obyčejná samička morčete ze zverimexu, pořídila jsem si jí proto, aby dělala společnost Krulíčkovi a nebyl sám. Narodila se někdy začátkem prosince 2008

 

 

 

 Linda Egeria

Obrazek Linduška je papírová samička US Teddy, celobílá, tmavooká, nejmladší ze všech hlodavců, co u nás doma jsou :) Narodila se 25.2.2009.

Obrazek